O nás

Česká pyžama a košile pro Vás šijeme již 25 let

Od roku 1997 pro vás vyrábíme pánská a dámská pyžama a pánské košile.

Chceme patřit k nejlepším oděvním firmám v České republice. Našim přáním a posláním je, aby zákazník při koupi našeho zboží byl vždy spokojen bez ohledu na to, v jaké cenové kategorie si zboží vybere. Náš cíl je vyrábět pyžama a košile dobré kvality, který chceme neustále zdokonalovat.

Našim přáním je přiblížit lidem naše výrobky v jeho nejlepší podobě a ukázat, že jsou důležitou součástí jejich běžného života.

 

 

 

Pánské košile "HORKÝ KOŠILE"

 

Luxusní pánské košile? Ano, šijeme. 

Košile jsou na tom podobně jako hodinky nebo boty. Kvalitu poznáte na první pohled, ale přesvědčíte se o ní až po letech používání.

Protože spokojenost zákazníků i poptávka rostla a nabídka krásných a kvalitních látek byla stále zajímavější, vytvořili jsme novou luxusní značku Horký košile. Košile šijeme v České republice, z výběrových látek, poctivě, s láskou a citem pro detail a dokonalý vzhled.

Najdete u nás tradiční i moderní střihy, dobře padnoucí košile všech typů, vhodné pro každou příležitost. Kvalitní látky zaručují dlouhou životnost a snadnou údržbu. Košile Horký se stane pevným základem vašeho šatníku, na který se můžete spolehnout.

S našimi košilemi budete originál. Žhavý. Vlastně přímo Horký.

 

 

 

Snažíme se pomáhat

 
Naše firma Vás nenechá v klidu. V každé sezoně pro Vás chystáme něco nového a nejedná se jen o módní kolekce.

V několika posledních letech se můžeme, mimo jiné, pochlubit pomocí potřebným. V prosinci loňského roku jsme přispěli již na čtvrté sociální vozidlo v regionu, tentokrát je to Domov pro osoby zdravotně postižené v Uherském Hradišti-Kunovicích. V minulých letech měly to štěstí obdobná zařízení v Uherském Brodě, Luhačovicích a Kyjově.
 
 
 
 

Šijeme výrobky jako JOLAVA

 

V našem sortimentu najdete výrobky, které vyráběla textilní firma JOLAVA.

Jedná se hlavně o pánské trenýrky s podlatkem - plátěné a popelínové.

Podlatek v kroku trenýrek má několik funkcí. Jeden z nich je, že se trenýrky v kroku neprodřou tak rychle a druhá, že šev v kroku neškrábe.

Trenýrky jsou pohodlné, pevné a hlavně vyrobené z kvalitního materiálu, které šijí šikovné moravské švadlenky.

 

 
 
 
Zpět do obchodu